Phase One 645DF


Açık platform – Seçme özgürlüğü

Seçme özgürlüğü iş için doğru yaratıcı aracı kullanmak için özgürlüktür. Phase One onların en tutkulu vizyonları bile geçecek ve süreci zevk gerekenler ile fotoğrafçıların donatılması kararlıdır.

Peter Eastway

Önemli avantajları

  • Maksimum seçimi ve uyumluluk için açık platform
  • Güvenli kullanım için dayanıklı, kanıtlanmış bir platform
  • Ergonomik taşıma ve kullanım kolaylığı
  • Phase One dijital lensler, Mamiya AF / AFD lensler veya Hasselblad V objektifler kullanın
  • 1/4000s ile 60 dakika arası Etkilenmeler
  • 1/1600 sn Flaş senkronizasyonu.

Maksimum seçimi ve uyumluluk için açık platform

Phase One açık platformu felsefesi her zaman iş için doğru ekipmanı seçmek için fotoğrafçılar özgürlüğü verir.Hala tamamen modüler olurken Phase One 645DF kamera sistemi kolayca entegre dijital SLR ve orta format kamera çözümleri ile eşleşir.
Lütfen Phase One dijital arkalık bir teknik kamera veya çok montaj adaptörü ile Hasselblad V-serisi, Pentacon ve diğerlerinden lensler ile örneğin kullanın. Veya Phase One fotoğraf makinesi gövdesi üzerinde başka bir dijital arkalık marka kullanın. Seçim sizin!
Phase One 645DF P 45 + dijital arkalık

Kamera vücut

Phase One 645DF kamera sizin yaratıcılık bir dikişsiz uzantısı olmak için tasarlanmıştır. Olağanüstü yakalama kullanımı ve doğrudan kontrolün ayna ve One 645DF kamera odak ve kompozisyon çok daha yüksek kontrol sağlayarak 35mm kameralar olanlar, göre daha neredeyse üç kat daha büyük şunlardır Faz of vizör kolaylığı aracılığıyla doğal olur.
Phase One 645DF fotoğraf makinesi gövdesi IQ ve P + serisi dijital yedekler gibi Hasselblad, Yaprak ve diğerlerinden 3. parti dijital arkalık dahil olmak üzere daha fazla dijital geri arabirimlerini destekliyor.
645DF kamera 1/4000s ile 60 dakika arasında değişen, piyasadaki en çok yönlü çekim hızı sunuyor.

Dijital arkalık

Phase One dijital arkalık orta format dijital yakalama yılında liderlik on yıldan fazla bir temsil eder. Kiralama şirketleri dünya çapında ve dünyanın en iyi fotoğrafçıları tarafından güvenilen tarafından tercih edilen, Phase One dijital arkalık dayanıklılık, görüntü kalitesi ve çok yönlülük için kriter olarak ayarlayın.
 IQ serisi dijital yedekler
Dijital arkalık, dijital tekrar yükseltmek için izin değiştirilebilir olduğunda ihtiyaçlarınız veya kaynak değişimi – sistem geri kalanını değiştirmeden. Yeni ürünler için cazip yükseltme yolu orijinal yatırım değeri güvenceye alırken her zaman güncel kalmak için yardımcı olur.
Sizin Phase One dijital arkalık Phase One 645DF kamera gövdesi ve büyük format, bu tür Cambo, ArcaSwiss ve Horseman her zaman iş için en iyi ekipman kullanmak için izin gibi teknik kameralar her ikisi ile çalışır. Ayrıca, Phase One dijital arkalık, Hasselblad H, V ve Contax gibi seçilmiş, 3. parti orta format kamera çözümleri için de kullanılabilir ve seçim maksimum özgürlük vermek.

Phase One lensler aileDijital lensler

Schneider Kreuznach yaprak obtüratör lensler, Phase One veya daha geniş bir seçim için çok montaj adaptörleri aracılığı ile Mamiya 645 AF / AFD veya Hasselblad V objektifler kullanmak gelen odak düzlemi dijital lensler yararlanın.
Schneider Kreuznach lensler kadar 1/1600 için ve dünya sınıf görüntü kalitesi, performans ve dayanıklılık daha önce benzeri görülmemiş yüksek flaş senk hızlar için izin veren en son yaprak obtüratör teknoloji ile size.
Phase One dijital objektifler nihai görüntü kalitesi ve seçim özgürlüğü için tasarlanmıştır. Capture One benzersiz objektif geliştirme özellikleri ile birlikte Onların dünya standartlarında mükemmel optik performans yakalar garanti eder.

Bir Capture

Yaratıcılığınızı yakalayın ve üstün görüntü kalitesi sunar. Rötuş ötesinde müşterileri al ve atış anında kalıcı izlenimler yaratmak. Bu ham dönüştürücü yakalama olağanüstü bir odaklanma ile sonraki seviyeye iş alır.
Bir Phase One raw dosyaları değil, aynı zamanda Canon, Nikon, Leica, Sony ve daha nice en popüler yüksek son DSLR fotoğraf makinelerinin raw dosyaları sadece destekler yakalayın. Capture One Kullanıcı terzi-made fotoğraf makinesi profillerini önde gelen dijital arkaları ve DSLRs için nihai görüntü kalitesi sağlayarak için ünlü edilir. Her kamera görüntüleri de en iyi haline getirir uyarlanmış bir profil oluşturmak için bizim görüntü kalitesi ekibi tarafından test edilmiş ve ince yoğun ayarlanmıştır.

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: